Kategorie
Ostatnio w galerii
102 rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Aktualności

 • Listopad 2020
  Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy we Francji

  Chcemy podzielić się miłą informacją, że nasz uczeń Oskar Gałęski z klasy mgr Tomasza Brusińskiego oraz absolwent Tymoteusz Bartlewski z klasy mgr Liliany Stopki, zakwalifikowali się do udziału w renomowanym konkursie zorganizowanym w tym roku w wersji ONLINE. Międzynarodowe Jury , którego przewodniczącym jest Richard Galiano, będzie oceniało występy uczestników od 16 do 29 listopada. My nie licząc na nagrody ( bo być wyłonionym z grupy 750 uczestników to prawdziwy cud ), cieszymy się z pięknych, pamiątkowych dyplomów uczestnictwa, które już zostały przysłane.

 • Wywiad z p. Martą Dąbrowską w miesięczniku "Gazeta Prowincjonalna Ziemi Kłodzkiej BRAMA"

  Zapraszamy do lektury listopadowego numeru miesięcznika "Gazeta Prowincjonalna Ziemi Kłodzkiej BRAMA", w którym znajdą Państwo m.in. wywiad z p. Martą Dąbrowską, wieloletnią nauczycielką, i przed wielu laty szefową naszej szkoły. Miesięcznik dostępny w punktach sprzedaży prasy na terenie powiatu kłodzkiego.

 • 102 rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości

  Koncerty okazjonalne odbywają się w auli naszej szkoły przy udziale szerokiej publiczności, niestety w obecnej sytuacji pozostaje nam uczcić to święto organizując dla słuchaczy muzyczne spotkanie z muzyką polską w wykonaniu naszych uczniów w oparciu o dokonane nagrania w warunkach domowych. Występują uczniowie z klasy fortepianu mgr Angeliki Strzygockiej, klasy fletu mgr Bożeny Adamskiej i z klasy akordeonu mgr Tomasza Brusińskiego. Pokaz slajdów o tematyce niepodległościowej przygotowała mgr Iwona Sonka a wersję filmową koncertu , która jest do obejrzenia na szkolnym facebooku opracował mgr Tomasz Brusiński

 • Październik 2020
  Drogi Czarku
  Dodano dnia: 28.10.2020 r.
  Drogi Czarku

  Drogi Czarku Wiadomość o tak nagłej śmierci Twojego Taty wstrząsnęła nami dogłębnie, trudno pogodzić się z tak wielką stratą. Wobec ciosu, który spadł na Ciebie i Twoją Rodzinę niełatwo znaleźć słowa otuchy. Można jedynie życzyć sił do zniesienia tego bólu, który tylko czas może złagodzić. Prosimy przyjmijcie wyrazy najszczerszego współczucia i żalu. Dyrekcja oraz cała Społeczność Państwowej Szkoły Muzycznej w Kłodzku.

 • Nagroda Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej dla P. Angeliki Strzygockiej

  Pani Angelika Strzygocka, ucząca gry na fortepianie, jako jedyny w tym roku nauczyciel w naszej szkole, otrzymała - z okazji Dnia Edukacji Narodowej - zaszczytną Nagrodę Dyrektora Centrum Edukacji Narodowej za szczególny wkład w rozwój edukacji artystycznej w Polsce. Brawo! Gratulujemy!

 • Sekretariat szkoły od dnia 26.10.2020 r. do 13.11.2020 r. otwarty od 09:00 do 15:00 Biblioteka szkoły od 26 października 2020 r. do 08 listopada 2020 r. czynna: - poniedziałek, środa, piątek - godz 13:30-15:00 - wtorek, czwartek - godz 12:30-15:00

 • W związku z komunikatem CEA od dnia 26 października 2020 r. do dnia 08 listopada 2020 r. zajęcia teoretyczne we wszystkich klasach oraz zajęcia gry na instrumentach będą się odbywać w formie online przez aplikację TEAMS.

 • Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  Dodano dnia: 15.10.2020 r.
  Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  Dzień Edukacji Narodowej Obchodziliśmy to święto uroczyście dnia 13.10.2020. Z tej okazji odbył się koncert uczniów wszystkich klas instrumentalnych , które prowadzimy w naszej szkole. Koncert rozpoczął się wykonaniem piosenki „Sto lat” na akordeonie przez Gabrysia Charęzę z klasy mgr Tomasza Brusińskiego, oraz piosenką „ Graj profesorze” w wykonaniu uczniów z klasy mgr Anny Bartkiewicz Brzozowskiej. Koncert przygotowały mgr Bożena Adamska i mgr Iwona Sonka.