Kategorie
Ostatnio w galerii
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Aktualności

Audycje muzyczne

Dodano dnia: 16.05.2016 r.

ZŁOTA PIĘCIOLINIA ZAPRASZA to tytuł audycji muzycznych, jakie kłodzka szkoła muzyczna organizuje dla uczniów klas I - III szkół podstawowych i grup „zerowych” przedszkolnych już od 1992 r.

Ta forma upowszechniania kultury muzycznej spotkała się z dużym zainteresowaniem o czym świadczy zawsze niezwykle liczna grupa młodych słuchaczy.

Interesującym jest fakt, że choć audycje te prowadzą pedagodzy, wykonawcami – artystami są uczniowie szkoły muzycznej. Przynosi to obopólne korzyści: goście – słuchacze widzą i słyszą jak mogą grać ich nieco starsi koledzy, a uczniowie szkoły muzycznej mają możność obycia się z estradą, pokonania własnych słabości (tremy) i co najważniejsze – wiedzą, że uczą się gry na instrumencie po to, aby innym sprawić radość.

W roku szkolnym 2015/2016 odbyły się dwa cykle audycji: jeden w listopadzie, a drugi w maju br. Łącznie odbyło się 20 audycji, w których uczestniczyło ok. 600 uczniów szkół podstawowych i przedszkolaków.

Wszystkim pedagogom i uczniom kłodzkiej szkoły muzycznej zaangażowanym w organizację i prowadzenie audycji muzycznych serdecznie dziękuję.

 

 

Dyrektor szkoły

Małgorzata Panek – Kiszczak

 

  

Więcej zdjęć w galerii:

http://psm.klodzko.pl/galeria-zdjec,galeria-273-audycja-muzyczna-prowadzona-przez-panie-anne-bartkiewicz-brzozowska-i-katarzyne-make

http://psm.klodzko.pl/galeria-zdjec,galeria-274-audycja-muzyczna-prowadzona-przez-panie-bozene-adamska-i-angelike-rembowiecka

http://psm.klodzko.pl/galeria-zdjec,galeria-275-audycja-muzyczna-prowadzona-przez-pana-jana-ostapowicza-i-pania-liliane-stopke