Kategorie
Ostatnio w galerii
Koncert klasy gitary W. Kozakowskiego i A. Kozakowskiej pt. "Dla Taty i Mamy na gitarze gramy!"

Aktualności

Program stypendialny MKIDN e-Bank Talentów

Dodano dnia: 23.06.2020 r.
Szanowni Państwo, chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa uczniów do udziału w preselekcji do pionierskiego programu stypendialnego darmowych kursów mistrzowskich z pedagogami Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w ramach programu e-Bank Talentów. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 lipca. Zgłoszenia oraz udział w programie jest darmowy!

Zgłoszenia (do 10 lipca): www.banktalentow.com

Facebook: @FundacjaBankTalentow
Instagram: @Banktalentow

O programie: e-Bank Talentów to PIONIERSKI PROGRAM STYPENDIALNY mający na celu pomoc wybitnie uzdolnionej młodzieży z całego kraju. W programie przewidziane jest 40 stypendiów w postaci lekcji on-line z autorytetami muzyki klasycznej. Program adresowany jest do uzdolnionej artystycznie młodzieży w wieku nieprzekraczającym 21 roku lat.

Warsztaty z autorytetami muzyki klasycznej odbędą się w całości za pośrednictwem internetu i rozpoczną się już 11 lipca 2020! Oprócz lekcji mistrzowskich z takimi artystami, jak prof. Klaudiusz Baran - Rektor UMFC, e-klasa akordeonu, prof. Tomasz Strahl - e-klasa wiolonczeli, prof. Kuba Jakowicz e-klasa skrzypiec, prof. Janusz Wawrowski e-klasa skrzypiec, prof. Agata Szymczewska e-klasa skrzypiec, czekają na Ciebie zajęcia z zakresu: PR i rozwoju osobistego; współpracy z mediami; spotkaniami z dziennikarzami radiowymi i telewizyjnymi; fizjoterapii w kontekście pracy przy instrumencie; radzenia sobie ze stresem na scenie; radzenia sobie z agresją w sieci; efektywnemu wykorzystaniu powszechnie znanych kanałów promocji własnej twórczości.