Kategorie
Ostatnio w galerii
Audycja muzyczna prowadzona przez panią Agatę Neumanovą i pana Tadeusza Wachowskiego

Plan zajęć teoretycznych 2016/2017

Plan zajęć przedmiotów teoretycznych w roku szkolnym 2016//2017

 

Cykl 6-letni

 

klasa

 

przedmiot

 

dzień tygodnia

 

godzina

 

nr sali

 

nazwisko nauczyciela

 

I a

 

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

Kształcenie słuchu

 

wtorek

wtorek

 

piątek

 

 

13.00 – 13.45

13.50 - 14.35

 

13.00 – 13.45

 

 

      26

 

mgr Anna Bartkiewicz-

        Brzozowska

 

I b

 

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

Kształcenie słuchu

 

 

poniedziałek

poniedziałek

 

środa

 

 

14.30 – 15.15

15.20 – 16.05 

 

14.30 – 15.15

 

 

 

      26

 

 

mgr Marta Dąbrowska

 

II „a”

 

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

Kształcenie słuchu

 

wtorek

wtorek

 

piątek

 

 

14.40 – 15.25

15.30 – 16.15

 

13.50 – 14.35

 

 

      26

 

mgr Anna Bartkiewicz-

                Brzozowska

 

mgr Anna Bartkiewicz-

                Brzozowska

 

 

II „b”

 

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

Kształcenie słuchu

 

poniedziałek

poniedziałek

 

czwartek

 

15.40 – 16.25

16.30 – 17.15

 

14.00 – 15.15

 

    

      26

 

 

mgr Marta Dąbrowska

 

   III „a”

 

Kształcenie słuchu

 

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

wtorek

 

piątek

piątek

 

 

16.20 – 17.05

 

14.40 – 15.25

15.30 – 16.15

 

    

      26

 

mgr Anna Bartkiewicz-

                Brzozowska

 

 

 

III „b”

 

Kształcenie słuchu

 

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

poniedziałek

 

czwartek

czwartek

 

 

17.20 – 18.05

 

15.20 – 16.05             

16.10 – 16.55

 

 

       26

 

 

mgr Marta Dąbrowska

 

 IV „a”

 

Kształcenie słuchu

 

Audycje muzyczne

Kształcenie słuchu

 

poniedziałek

 

czwartek

 

14.15– 15.00          

 

14.15 – 15.00

15.05 – 15.55

 

       

        5

 

 

mgr Agata Neumanova

 

 

IV „b” 

 

 

 

 

Kształcenie słuchu

 

Audycje muzyczne

Kształcenie słuchu

 

 

wtorek

 

piątek

piątek

 

 

14.15 – 15.00

 

14.15 – 15.00

15.05 – 15.55

       

         

         5

       

 

 

mgr Agata Neuamnova

 

mgr Agata Neumanova

mgr Agata Neumanova

 

 

 

 V „a”

 

Kształcenie słuchu

 

Audycje muzyczne

Kształcenie słuchu

 

wtorek

 

czwartek

czwartek

 

15.05 – 15.5

 

17.00 – 17.45

17.50 – 18.35

 

       5

 

       26

      

 

mgr Agata Neumanova

mgr Agata Neumanova

 

mgr Agata Neumanova

 

 

V „b”

 

 

 

Audycje muzyczne

Kształcenie słuchu

 

Kształcenie słuchu

 

 

poniedziałek

poniedziałek

 

czwartek

 

16.00 – 16.45

16.50 – 17.35

 

15.50 – 16.35

 

 

            

      5

 

mgr Agata Neumanova

mgr Małgorzata Panek-Kiszczak

 

mgr Małgorzata Panek-Kiszczak

 

 

 

 

VI

 

 

Audycje muzyczne

Kształcenie słuchu

 

Kształcenie słuchu

 

 

wtorek

wtorek

 

piątek

 

17.10 – 17.55

18.00 – 18.45

 

17.10 – 17.55

 

 

 

         5

        

         

        26

 

mgr Agata Neumanova

 

 

mgr Agata Neumanova

 

 

 

 

Cykl 4-letni

 

 

Klasa

 

przedmiot

 

dzień tygodnia

 

godzina

 

nr sali

 

nauczyciel

 

I

 

Kształcenia słuchu

 

Kształcenia słuchu

 

poniedziałek

 

czwartek

 

15.05 – 15.55

 

16.00 – 16.45

 

       5

 

 

mgr Agata Neumanova

 

II

 

Kształcenie słuchu

 

Audycje muzyczne

Kształcenie słuchu

 

 

wtorek

 

piątek

piątek

 

16.00 – 16.45

 

16.00 – 16.45

16.50 – 17.35

 

      

       5

 

mgr Agata Neumanova

 

mgr Agata Neumanova

 

 

III

 

Kształcenie słuchu

 

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

 

poniedziałek

 

czwartek

czwartek

 

17.40 – 18.25

 

16.50 – 17.35

17.40 – 18.25

 

 

        5

 

       5

 

mgr Małgorzata Panek-Kiszczak

 

 

mgr Małgorzata Panek-Kiszczak

 

IV

 

 

 

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

 

Kształcenie słuchu

 

wtorek

wtorek

 

piątek

 

16.50 – 17.35

17.40 – 18.25

 

16.20 – 17.05

 

 

         

         5

 

     

 

mgr Małgorzata Panek-Kiszczak

mgr Małgorzata Panek-Kiszczak

 

mgr Małgorzata Panek – Kiszczak

 

Chór, orkiestra i zespoły instrumentalne, to przedmioty obowiązkowe!

 

Chór – środy godz. 15.00 – 16.30 – chór dziecięcy - Aula PSM w Kłodzku

Orkiestra – we środy godz. 16.30 – 18.00 - Aula PSM w Kłodzku

zespoły instrumentalne – według ustalenia przez nauczyciela

 

 

Wersja do pobrania: