Kategorie
Ostatnio w galerii
Audycje muzyczne "ZŁOTA PIĘCIOLINIA ZAPRASZA"

Aktualności

 • Maj 2019
  Audycja muzyczna w szkole podstawowej nr 6 w Kłodzku

  W dniu 15 maja br. uczniowie z naszej szkoły wraz z pedagogami w ramach audycji muzycznych udali się do szkoły podstawowej nr 6 w Kłodzku. Było bardzo koncertowo i dużo euforii, na audycjach muzycznych, prowadzonych przez: Arkadiusza Gembarę nauczyciela kl.akordeonu (www.klasa-akordeonu.pl) oraz Przemka Polaka nauczyciela kl. klarnetu. Na audycjach muzycznych prezentowany był akordeon guzikowy i nowość - akordeon cyfrowy marki Roland oraz klarnet.

 • Audycje muzyczne "ZŁOTA PIĘCIOLINIA ZAPRASZA"

  W dniach 13 do 17 maja 2019 r. odbywały się w auli PSM I st. w Kłodzku audycje muzyczne w ramach cyklu "ZŁOTA PIĘCIOLINIA ZAPRASZA" . Jest to cykl audycji muzycznych, jakie kłodzka szkoła muzyczna organizuje dla uczniów klas I - III szkół podstawowych i grup „zerowych” przedszkolnych już od 1992 r.

 • Koncert uczniów klasy wiolonczeli p. Zbigniewa Szuby

  Dnia 29.04.2019 r. o godz. 16:30 w Auli PSM I st. w Kłodzku odbył się koncert uczniów klasy wiolonczeli. Przygotowanie uczniów oraz akompaniament: Zbigniew Szuba.

 • Prelekcja i audycja muzyczna z okazji 200-lecia urodzin Stanisława Moniuszki

  W dniu 7 maja 2019 r. odbyła się w PSM I st. w Kłodzku audycja poświęcona życiu i twórczości Stanisława Moniuszki z okazji 200 – setnej rocznicy urodzin kompozytora. Prelekcję poprowadził mgr Dariusz Marciniszyn – absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego w specjalności muzykologia,publicysta i krytyk muzyczny.

 • Koncert uczniów klasy fletu i fortepianu dla mamy i taty 17.05.2019 r.

  Dnia 17.05.2019 r. o godz. 17:00 w Auli PSM I st. w Kłodzku odbędzie się Koncert uczniów klasy fletu i fortepianu dla mamy i taty. Przygotowanie uczniów: Bożena Adamska, Joanna Kocyan. Akompaniament: Joanna Kocyan.