Kategorie
Ostatnio w galerii
Koncert z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Aktualności

 • Listopad 2019
  Koncert z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

  W dniu 8 listopada br.(piątek) społeczność PSM I st. w Kłodzku uczciła Święto Odzyskania Niepodległości wspaniałym koncertem. Co roku tego typu koncert w całości wypełnia muzyka polska w wykonaniu uczniów i pedagogów kłodzkiej szkoły muzycznej. W tym roku, program zawierał utwory wyłącznie S. MONIUSZKI z okazji dwusetnej rocznicy urodzin tego wielkiego kompozytora. Koncert przygotowała i poprowadziła Pani Marta Dąbrowska. Była to prawdziwa uczta dlan słuchaczy, a muzyczne prezentacje młodych artystów pozostaną na długo w pamięci wzruszonych rodziców. Info Psm

 • Koncert z okazji Święta Odzyskania Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 3

  Nasi akordeoniści z klasy mgr Tomasza Brusińskiego uczcili Dzień Niepodleglości podczas uroczystości w szkole podstawowej nr 3 w Kłodzku grając zespołowo w składzie: Czelnik Bartosz, Dulski Szymon, Ferenz Jakub, Gałęski Oskar Solo zaprezentował pieśń Legiony – Okar Gałęski. Współorganizatorem imprezy była Pani Iwona Sonka. Jest to cenne, że uczniowie naszej szkoły prezentują swoje umiejętności nie tylko na koncertach szkolnych , ale także poza szkołą. Gra akordeonistów spotkała się z dużym uznaniem.

 • Koncert uczniów klasy fortepianu p. Angeliki Strzygockiej

  26 Listopada 2019 r. ( wtorek ) o godzinie 16:30 w Auli PSM I st. im. F. Chopina w Kłodzku odbędzie się koncert uczniów klasy fortepianu pani Angeliki Strzygockiej.

 • Koncert z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

  8 Listopada 2019 r. o godzinie 16:30 w PSM I st. im. F. Chopina w Kłodzku odbędzie się koncert z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. W programie utwory Stanisława Moniuszki w wykonaniu uczniów PSM.

 • Październik 2019
  Dzień Edukacji Narodowej w Muzeum Ziemi Kłodzkiej

  Dnia 11 X 2019 nasi uczniowie z klasy akordeonu uczcili obchody Dnia Edukacji Narodowej zorganizowane przez Burmistrza Miasta Kłodzka i odbywające się w Muzeum Ziemi Kłodzkiej. Obaj młodzi akordeoniści ; Oskar Gałęski i Iwan Steblewski otrzymali od Burmistrza Michała Piszko pisemne podziękowania.