Kategorie
Ostatnio w galerii
Karnawałowy Koncert dla Sympatyków Szkoły

Koncert dla Sympatyków Szkoły

Dodano dnia: 24.01.2013 r.

Koncert w rytmach karnawałowych DLA SYMPATYKÓW SZKOŁY MUZYCZNEJ W KŁODZKU odbył się w auli PSM dnia 24 stycznia 2013 roku. Publiczność dopisała wspaniale, a gościem honorowym był proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża, ksiądz Julian Rafałko.

Program wypełniła muzyka quasi rozrywkowa, w znakomitym wykonaniu zarówno uczniów jak i pedagogów szkoły. Chyba najmocniej w pamięci słuchaczy zapisały się prezentacje muzyczne w wykonaniu : Pani Elżbieta Malinowskiej, która wykonała na fortepianie utwór pochodzący z muzyki filmowej pt. „Piraci z Karaibów” w sposób brawurowy!!! Publiczność zachwycił również występ naszych najmłodszych skrzypków  grających w zespole UNISONO prowadzonym przez Panią Danutę Wolnomiejską oraz szkolnej orkiestry „Piccolo Maestri” prowadzonej przez Pana Zbigniewa Szubę. Wśród pozostałych wspaniałych wykonawców znaleźli się: duet fortepianowy w składzie Pani Joanna Kocyan (nauczyciel) i Dalia Bachmatiuk (uczennica), Patrycja Wojtyś z klasy saksofonu Pana Mateusza Boducha, kwartet trąbek z klasy Pana Jana Ostapowicza w składzie: Jan Ostapowicz i uczniowie: Fryderyk Jachimczak, Jakub Witukiewicz, Konstanty Łukasiewicz, kwartet  fletowy z klasy Pani Bożeny Adamskiej – Ewa Krech, Julia Łabowicz, Natalia Rockx, Julia Lis oraz Tomasz Brusiński z klasy akordeonu Pani Liliany Stopki i duet w składzie Pan Tadeusz Wachowski – skrzypce i uczennica Katarzyna Sułkowska – altówka przy akompaniamencie fortepianowym Pani Agaty Neumanovej.

Koncert przygotowała i wspaniale poprowadziła Pani Joanna Kocyan przy współpracy z Panią Elżbietą Malinowską.

Oklaskom i wyrazom sympatii nie było końca, a nasi przemili goście już nie mogą się doczekać kolejnego takiego koncertu.

Dziękujemy.

Wspaniały Karnawał, cudowne bale – czy nas lubicie? Lubcie nas dalej!!!

 

Info PSM 

 

Więcej zdjęć z koncertu do zobaczenia w naszej galerii:
http://psm.klodzko.pl/galeria-zdjec,galeria-168-koncert-dla-sympatykow-szkoly

oraz na stronie:
http://www.dobrzycki.com/fotografia/galeria/index.php?/category/171