Kategorie
Ostatnio w galerii
Karnawałowy Koncert dla Sympatyków Szkoły

Dzień 19 kwietnia Światowym Dniem Inwalidy

Dodano dnia: 19.04.2013 r.

Z tej okazji pedagodzy i uczniowie PSM I st. im. F. Chopina w Kłodzku zostali zaproszeni praz Panią Cecylię Bieńko - Przewodniczącą Zarządu Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Rejonu Kłodzko, do uświetnienia obchodów Święta.

19 kwietnia br. (piątek) o godz. 12.00, w Auli Arnošta z Pardubic Liceum Ogólnokształcącego w Kłodzku, odbył się uroczysty koncert, w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły:

Bartłomiej Pacan i Estera Piznal (z klasy wiolonczeli Zbigniewa Szuby), Patrycja Wojtyś (z klasy saksofonu Katarzyny Brzeskiej - Krawczyk), Aleksandra Jackiewicz (z klasy skrzypiec Danuty Wolnomiejskiej), Andrzej Opaliński (z klasy akordeonu Liliany Stopki – absolwent naszej szkoły) oraz pedagodzy: Zbigniew Szuba i Jan Ostapowicz.

Występ młodych artystów i pedagogów podobał się niezwykle i został nagrodzony gromkimi brawami publiczności. Nie zabrakło także gorących słów wdzięczności i podziękowań za owocną współpracę i zaangażowanie.

Współpraca PSM I st. w Kłodzku ze Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów Rejonu Kłodzko została nawiązana przez Panią Joannę Kocyan – nauczyciela kłodzkiej szkoły muzycznej.

Info PSM