Kategorie
Ostatnio w galerii
Karnawałowy Koncert dla Sympatyków Szkoły

W Jeleniej Górze znowu sukces!

Dodano dnia: 25.05.2013 r.

XIII Ogólnopolski Konkursu Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze ponownie okazał się szczęśliwym miejscem dla naszych szkolnych duetów. Uczniowie naszej szkoły nigdy nie wracają stamtąd z „pustymi rękami”, co nie tylko bardzo nas cieszy, ale również świadczy o tym, że Kłodzka szkoła muzyczna kształci uczniów na bardzo wysokim poziomie nie tylko w zakresie gry solowej, ale także zespołowej.

W tej edycji konkursu wystąpiły dwa duety pracujące pod kierunkiem pani Joanny Kocyan i podobnie jak podczas Bystrzyckiego Konkursu Zespołów Kameralnych obydwa  zostały nagrodzone! Ten kolejny sukces świadczy o tym, że systematyczna praca pod kierunkiem pedagoga oraz interesująca prezentacja podczas konkursu jest doceniana bez względu na miejsce konkursu oraz skład jury.

W grupie najmłodszej zaprezentowały się Agata Pawlicka (klasa I) i Ines Hans (klasa II) pracujące wspólnie pod kierunkiem p. Joanny Kocyan dopiero ponad 2 miesiące, a za swój występ ponownie otrzymały wyróżnienie.

W grupie najstarszej wystąpili „weterani”, którzy na swoim koncie mają już kilka znaczących nagród za granie w duecie czyli Dalia Bachmatiuk i Arkadiusz Tucholski (klasa III/4). Tym razem ich występ został nagrodzony statuetką z napisem wyróżnienie.

Ogromnie cieszymy się z tych kolejnych sukcesów przynoszących chlubę naszej szkole, a radość uczniom, pedagogom i ich rodzicom. Uczniom życzymy jeszcze wielu udanych występów, a pani Joannie Kocyan satysfakcji z pracy z uczniami i kolejnych laurów podczas konkursów.