Kategorie
Ostatnio w galerii
Karnawałowy Koncert dla Sympatyków Szkoły 29.01.2019

MUSIC PARTY 2020 klasy akordeonu Liliany Stopki i Tomasza Brusińskiego

Dodano dnia: 20.01.2020 r.

MUSIC PARTY w klasie akordeonu PSM w Kłodzku, to tradycja już od kilkunastu lat.

Rodzice uczniów wspólnie przeorganizowali salę koncertową ustawiając stoły z obrusami i nakryciem pełnym różnych domowych wypieków. W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować za zaangażowanie i wspaniałą współpracę.

Koncert jak zwykle przebiegał w miłej atmosferze. Grali wszyscy uczniowie, od pierwszej do ostatniej klasy. Każdy wykonywał 2 pozycje repertuarowe, łącznie z przedszkolakiem Wiktorem Strykaczem.

Oprócz występów solowych , uczniowie z klasy mgr Tomasza Brusińskiego wykonali zespołowo utwór „ Kukułka” francuskiego kompozytora L.C. Daquin w opracowaniu swojego nauczyciela.

Nowym akcentem popisu była prezentacja umięjętności gry na fortepianie , które uczniowie : Oskar Gałęski, Bartosz Czelnik oraz Tymoteusz Bartlewski rozwijają pod kierunkiem pani Iryny Yakymets. Finalem popisu uczniów był występ ich nauczyciela Tomasza Brusińskiego, który wykonał walca „ Pod dachami Paryża” a na prośbę publiczności dodatkowo„ Zimę” A. Vivaldiego.

Cieszymy się, że nasza impreza zgromadziła tak wielu sluchaczy. Kolejne występy akordeonistów w dniu 29 stycznia podczas koncertu „Dla sympatyków szkoły” . Zapraszamy.

 

Liliana Stopka i Tomasz Brusiński

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Music Party - filmowe relacje z koncertu

Link do pliku video 1

Link do pliku video 2

Link do pliku video 3

Link do pliku video 4

Link do pliku video 5

Link do pliku video 6

Link do pliku video 7