Kategorie
Ostatnio w galerii
Koncert uczniów klasy akordeonu p. Liliany Stopki i p. Arkadiusza Gembary pt. "Music Party"

Stowarzyszenie "Polifonia"

Kłodzkie Towarzystwo Muzyczne „Polifonia” zostało powołane dla organizacyjnego i merytorycznego wspierania działań edukacyjnych, wychowawczych i opiekuńczych Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. F. Chopina w Kłodzku. W ramach działalności stowarzyszenia prowadzone są zajęcia muzyczne poszerzające ofertę edukacyjną szkoły. 

W naszej ofercie znajdują się zajęcia indywidualne i grupowe. Tu nauczysz się grać od podstaw na wybranym przez siebie instrumencie, pod okiem wysoko wykwalifikowanej kadry pedagogów i muzykować w zespole kameralnym.

Jeżeli pasjonuje Cię śpiew, to także możesz u nas rozwijać swój talent w klasie śpiewu solowego lub na zajęciach chóralnych.

Prowadzimy również kursy alternatywne dla absolwentów szkół muzycznych I stopnia przygotowujące do egzaminów wstępnych na Akademię Muzyczną.

Wyjątkową propozycją w naszej ofercie są zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych (od 4 - 6 lat) prowadzone w formie PRZEDSZKOLA MUZYCZNEGO połączone z SINGING ENGLISH.

 

 

 

SUKCES

            W ramach kursu alternatywnego dla absolwentów szkoły muzycznej I st. którzy nie decydują się na podjęcie nauki w szkole muzycznej II st. a pragną studiować w Akademii Muzycznej, można otrzymać odpowiednie przygotowanie w stowarzyszeniu POLOFONIA.
    Na taką formę edukacji zdecydował się Hubert Capaja i pracując przez 3 lata pod kierunkiem Liliany Stopki zdał pomyślnie egzamin wstępny i został przyjęty na Wydział Instrumentalny do klasy akordeonu w Akademii Muzycznej w Poznaniu. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszą pomyślną edukację.

    Na załączonym zdjęciu Hubert Capaja przed budynkiem Akademii Muzycznej w Poznaniu
 

               Koncert uczniów Kłodzkiego Towarzystwa Muzycznego POLIFONIA
z klasy Liliany Stopki i Krystyny Ślęzak


Dnia 25 maja 2017 odbył się koncert uczniów Kłodzkiego Towarzystwa Muzycznego POLIFONIA z klasy Liliany Stopki i Krystyny Ślęzak.Jak widać na zdjęciach – nie ma ograniczeń wiekowych i wszyscy mogą czerpać satysfakcję z umiejętnosci gry na instrumencie i możliwości występu przed publicznością.
Na zdobycie nowych umiejętności nigdy nie jest za póżno , jeżeli jest zapał do pracy, o czym słuchacze mogli się przekonać słuchając występu pana Józefa Kmity.
Publiczność zna Pana Józefa z gry na akordeonie klawiszowym, tymczasem od miesiąca Pan Kmita rozpoczął naukę gry na akordeonie guzikowym i już mógł zaprezentować swoje umiejętności szerszemu gronu. Bierzmy przykład !
Zapraszamy wszystkich chętnych do rozwijania swoich zainteresowań muzycznych. Bezstresowa nauka w POLIFONII zapewni satysfakcje z nowych umiejętności.

                                                                                                                                                Liliana Stopka

 


 
Hubert Capaja                                                                   Ignaś Błaszkiewicz

 
Józef Kmita                                                                        Maciek Kachel

 
Maciuś Janiszewski                                                                Szymon Koremba


Zbigniew Ożarowski

2017 - II Akordeonowy Turniej Hrabstwa Kłodzkiego

 
 
 
 
 

2016

 
 

I Akordeonowy Turniej Hrabstwa Kłodzkiego

 
 
 
 

Zakończenie sezonu koncertowego 2014/2015 - Kłodzkiego Towarzystwa Muzycznego "Polifonia"