Kategorie
Ostatnio w galerii
Karnawałowy Koncert dla Sympatyków Szkoły

Grand Prix w Sycowie!

Dodano dnia: 21.06.2016 r.

Dnia 21.06.2016 r. w PSM I st. Im. I. J. Paderewskiego w Sycowie odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny „Od Bacha do…”. W zmaganiach wzięli udział uczniowie szkół muzycznych z regionu dolnośląskiego i opolskiego podzieleni na dwie grupy wiekowe. Choć do końca roku szkolnego pozostało zaledwie kilka dni, rywalizacja była niezwykle zacięta i ostateczny wynik poznaliśmy dopiero po II etapie. W młodszej grupie wiekowej bezkonkurencyjna okazała się uczennica naszej szkoły z klasy fortepianu pani Joanny Kocyan, Wiktoria Osicka (kl. III), która zdobyła Grand Prix i Nagrodę Lidera oraz nagrodę specjalną za Najlepsze wykonanie utworu dowolnego. Nadto, „małe jury” złożone
z uczniów reprezentujących poszczególne szkoły, wyłoniło w drodze głosowania laureatkę Nagrody publiczności, a uhonorowana nią została ponownie Wiktoria Osicka.
Na zakończenie konkursu Burmistrz miasta, który wręczał laureatom nagrody, serdecznie podziękował uczniom, pedagogom i rodzicom za nadzwyczajne wrażenia artystyczne oraz trud włożony w przygotowania mimo zbliżających się wakacji.